MicrobMonitor2

Автор: | -------------3 « MicrobMonitor2» - це кількісний тест, що застосовується з метою виявлення мікроорганізмів в авіаційному пальному. Тест складається , насамперед, с чистого поживного гелю , який знаходиться в прямокутному скляному контейнері . Гель сприяє розвитку та розмноженню мікробних колоній та дає можливість їх підрахунку. Випробування проводять шляхом додавання проби палива в скляний контейнер, потім з контейнером за допомогою рук роблять струшування з метою розрідження гелю та початку процесу інкубації можливих мікроорганізмів. Контейнер на протязі ряду днів досліджують , щодо наявності , або відсутності мікроорганізмів та проводять інтерпретацію результатів згідно таблиці, що входить до складу даного тесту. « MicrobMonitor2» активно застосовується в Цивільній та Військовій авіації США та Європи, починаючі з 2002 року. Interpretatsiya-ua Завантажити, pdfФевраль 23, 2020

-------------3
« MicrobMonitor2» — це кількісний тест, що застосовується з метою виявлення мікроорганізмів в авіаційному пальному.
Тест складається , насамперед, с чистого поживного гелю , який знаходиться в прямокутному скляному контейнері . Гель сприяє розвитку та розмноженню мікробних колоній та дає можливість їх підрахунку.
Випробування проводять шляхом додавання проби палива в скляний контейнер, потім з контейнером за допомогою рук роблять струшування з метою розрідження гелю та початку процесу інкубації можливих мікроорганізмів.
Контейнер на протязі ряду днів досліджують , щодо наявності , або відсутності мікроорганізмів та проводять інтерпретацію результатів згідно таблиці, що входить до складу даного тесту.
« MicrobMonitor2» активно застосовується в Цивільній та Військовій авіації США та Європи, починаючі з 2002 року.
Interpretatsiya-ua
Завантажити, pdf

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *